AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 928 425 207BEKKESTUA
GABRIELE QUAINO
GABRIELE QUAINO er et enkeltpersonforetak registrert i BEKKESTUA med organisasjonsnummer 928425207.
Analyse av GABRIELE QUAINO
GABRIELE QUAINO er registrert i Enhetsregisteret 19. januar 2022.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 928425207
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 19. januar 2022
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 71.129
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Fagertunveien 68B
1357 BEKKESTUA
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier GABRIELE QUAINO?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til GABRIELE QUAINO?
- Organisasjonsnummeret til GABRIELE QUAINO er 928425207.
- Hvor holder GABRIELE QUAINO til?
- GABRIELE QUAINO holder til i Fagertunveien 68B, 1357 BEKKESTUA.
