COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 980 584 380OSLO

GAIDAROS FORLAG AS

Stiftet 1998
Driftsinntekter selskap 2025
44k kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
30k kr
Positivt resultat
Eiendeler
27k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 1 401 av 1 595 i bransjen

GAIDAROS FORLAG AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 980584380. Selskapet ble stiftet i 1998.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Driftsmargin
70,2 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 4,2 %, altså 66 prosentpoeng lavere enn selskapet.
Egenkapitalandel
−3 088,3 %
Egenkapitalen utgjorde −3 088,3 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av GAIDAROS FORLAG AS

I 2025 hadde GAIDAROS FORLAG AS en omsetning på 43 650 kr, et driftsresultat på 30 652 kr, et årsresultat på 29 717 kr. Selskapets totale eiendeler var 27 327 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −843 936 kr.

Omsetningen har gått ned med 98 % fra 2 505 000 kr i 2016 til 43 650 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er GAIDAROS FORLAG AS nr. 261 356 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 1 401 av 1 595 innen næringsgruppe 58 (tosifret NACE-kode), nr. 45 354 av 50 676 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 91 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 6 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med 765 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 3 188 % av eiendelene finansiert med gjeld (871 262 kr), og egenkapitalen var −843 936 kr.

Selskapet ledes av Gunnar Totland som daglig leder, Gunnar Totland som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i GAIDAROS FORLAG AS.

De største eierne i GAIDAROS FORLAG AS er TRANSIT AS (100 %).

GAIDAROS FORLAG AS er registrert i Enhetsregisteret 11. mars 1999, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
980584380
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
11. mars 1999
Stiftelsesdato
28. desember 1998
Næringskode
58.190
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Universitetsgata 14
0164 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten GAIDAROS FORLAG AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
43 650 NOK
Driftsresultat
30 652 NOK
Årsresultat
29 717 NOK
Sum eiendeler
27 327 NOK
Sum egenkapital
−843 936 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst–+2,4 %
Driftsmargin+70,2 %+4,2 %

Nr. 1 401 av 1 595 selskaper i næringsgruppe 58 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Daglig leder og styrets formann hver for seg.
  • signatur
    Gunnar Totland
  • signatur
    Gunnar Totland
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 5. august 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier GAIDAROS FORLAG AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til GAIDAROS FORLAG AS?
Organisasjonsnummeret til GAIDAROS FORLAG AS er 980584380.
Hvor holder GAIDAROS FORLAG AS til?
GAIDAROS FORLAG AS holder til i Universitetsgata 14, 0164 OSLO.
Hvem er daglig leder i GAIDAROS FORLAG AS?
Daglig leder i GAIDAROS FORLAG AS er Gunnar Totland.
Hva er omsetningen til GAIDAROS FORLAG AS?
GAIDAROS FORLAG AS hadde en omsetning på 43 650 NOK i 2025.
Går GAIDAROS FORLAG AS med overskudd?
Ja, GAIDAROS FORLAG AS hadde et positivt årsresultat på 29 717 NOK i 2025.
Hvor stor er GAIDAROS FORLAG AS?
Etter omsetning er GAIDAROS FORLAG AS nr. 1 401 av 1 595 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble GAIDAROS FORLAG AS stiftet?
GAIDAROS FORLAG AS ble stiftet 1998.