GARTNERJORDET II BORETTSLAG
GARTNERJORDET II BORETTSLAG er et borettslag registrert i ALTA med organisasjonsnummer 956149711. Selskapet ble stiftet i 1982.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 4 personer
- COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av GARTNERJORDET II BORETTSLAG
Selskapet ledes av Steinar Alfon Erlandsen som styreleder. Totalt er det registrert 7 roller i GARTNERJORDET II BORETTSLAG.
GARTNERJORDET II BORETTSLAG er registrert i Enhetsregisteret 19. februar 1995, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 956149711
- Selskapsform
- Borettslag
- Registreringsdato
- 19. februar 1995
- Stiftelsesdato
- 30. juni 1982
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturFormannen (varaformannen) og et styremedlem i fellesskap.
- signaturSteinar Alfon Erlandsen
- signaturTommy Helge Kristoffersen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier GARTNERJORDET II BORETTSLAG?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til GARTNERJORDET II BORETTSLAG?
- Organisasjonsnummeret til GARTNERJORDET II BORETTSLAG er 956149711.
- Hvor holder GARTNERJORDET II BORETTSLAG til?
- GARTNERJORDET II BORETTSLAG holder til i c/o Bonord, Kongleveien 71, 9510 ALTA.
- Når ble GARTNERJORDET II BORETTSLAG stiftet?
- GARTNERJORDET II BORETTSLAG ble stiftet 1982.
