AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 969 127 350SKODJE
GLOMSET LEIF
GLOMSET LEIF er et enkeltpersonforetak registrert i SKODJE med organisasjonsnummer 969127350.
Analyse av GLOMSET LEIF
GLOMSET LEIF er registrert i Enhetsregisteret 20. februar 1995.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 969127350
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 20. februar 1995
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 02.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Øvre Glomset 36
6260 SKODJE
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier GLOMSET LEIF?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til GLOMSET LEIF?
- Organisasjonsnummeret til GLOMSET LEIF er 969127350.
- Hvor holder GLOMSET LEIF til?
- GLOMSET LEIF holder til i Øvre Glomset 36, 6260 SKODJE.
