COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 922 231 427SANDNES

GRK HOLDING AS

Stiftet 2019
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
−916 kr
Negativt resultat
Eiendeler
8.8 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

GRK HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i SANDNES med organisasjonsnummer 922231427. Selskapet ble stiftet i 2019.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
99,9 %
Egenkapitalen utgjorde 99,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av GRK HOLDING AS

I 2025 hadde GRK HOLDING AS et negativt driftsresultat på 25 505 kr, et årsresultat på −916 kr. Selskapets totale eiendeler var 8 757 930 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 8 752 557 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 5 av 7 regnskapsår mellom 2019 og 2025. Det beste året var 2020 med 737 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (5 373 kr), og egenkapitalen var 8 752 557 kr.

Selskapet ledes av Geir Roald Kjærland som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i GRK HOLDING AS.

De største eierne i GRK HOLDING AS er Geir Roald Kjærland (100 %).

GRK HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 15. februar 2019, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
922231427
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
15. februar 2019
Stiftelsesdato
1. februar 2019
Næringskode
43.221
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Geir Roald Kjærland, Skeistien 2
4306 SANDNES
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten GRK HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−25 505 NOK
Årsresultat
−916 NOK
Sum eiendeler
8 757 930 NOK
Sum egenkapital
8 752 557 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styret i fellesskap.
  • signatur
    Geir Roald Kjærland
  • signatur
    Geir Roald Kjærland
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 27. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier GRK HOLDING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til GRK HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til GRK HOLDING AS er 922231427.
Hvor holder GRK HOLDING AS til?
GRK HOLDING AS holder til i c/o Geir Roald Kjærland, Skeistien 2, 4306 SANDNES.
Går GRK HOLDING AS med overskudd?
Nei, GRK HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 916 NOK i 2025.
Når ble GRK HOLDING AS stiftet?
GRK HOLDING AS ble stiftet 2019.