COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 921 228 899SANDNES

HÅVIK HOLDING AS

Stiftet 2018
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
14.0 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
17.8 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

HÅVIK HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i SANDNES med organisasjonsnummer 921228899. Selskapet ble stiftet i 2018.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
99,3 %
Egenkapitalen utgjorde 99,3 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av HÅVIK HOLDING AS

I 2025 hadde HÅVIK HOLDING AS et negativt driftsresultat på 15 253 kr, et årsresultat på 13 981 681 kr. Selskapets totale eiendeler var 17 802 202 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 17 678 019 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 6 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2025 med 13 981 681 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 1 % av eiendelene finansiert med gjeld (124 183 kr), og egenkapitalen var 17 678 019 kr.

Selskapet ledes av Rune Håvik som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i HÅVIK HOLDING AS.

De største eierne i HÅVIK HOLDING AS er Inger Kjosavik Håvik (50 %), Rune Håvik (50 %).

HÅVIK HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 9. august 2018, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
921228899
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
9. august 2018
Stiftelsesdato
30. juli 2018
Næringskode
64.323
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Skaarlia 120
4326 SANDNES
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten HÅVIK HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−15 253 NOK
Årsresultat
13 981 681 NOK
Sum eiendeler
17 802 202 NOK
Sum egenkapital
17 678 019 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Rune Håvik
  • signatur
    Inger Kjosavik Håvik
  • signatur
    Rune Håvik, Inger Kjosavik Håvik
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. mars 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier HÅVIK HOLDING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HÅVIK HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til HÅVIK HOLDING AS er 921228899.
Hvor holder HÅVIK HOLDING AS til?
HÅVIK HOLDING AS holder til i Skaarlia 120, 4326 SANDNES.
Går HÅVIK HOLDING AS med overskudd?
Ja, HÅVIK HOLDING AS hadde et positivt årsresultat på 14,0 millioner NOK i 2025.
Når ble HÅVIK HOLDING AS stiftet?
HÅVIK HOLDING AS ble stiftet 2018.