HAFA INVEST AS
923775676|AksjeselskapAKTIV|OSLO
Omsetning (2025)
-
Årsresultat
3.5 mill
Eiendeler
20.5 mill
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til HAFA INVEST AS?
- Organisasjonsnummeret til HAFA INVEST AS er 923775676.
- Hvor holder HAFA INVEST AS til?
- HAFA INVEST AS holder til i Daas gate 15A, 0259 OSLO.
- Hvem er daglig leder i HAFA INVEST AS?
- Daglig leder i HAFA INVEST AS er Hans Marius Falkanger.
- Går HAFA INVEST AS med overskudd?
- Ja, HAFA INVEST AS hadde et positivt årsresultat på 3,5 millioner NOK i 2025.
- Når ble HAFA INVEST AS stiftet?
- HAFA INVEST AS ble stiftet 2019.
