COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 938 020 612VESTSKOGEN

HAMLOREN AS

Stiftet 2026

HAMLOREN AS er et aksjeselskap registrert i VESTSKOGEN med organisasjonsnummer 938020612. Selskapet ble stiftet i 2026.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av HAMLOREN AS

Selskapet ledes av Rita Lorentzen som daglig leder, Sturla Hamnes som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i HAMLOREN AS.

HAMLOREN AS er registrert i Enhetsregisteret 1. juli 2026, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
938020612
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
1. juli 2026
Stiftelsesdato
18. juni 2026
Næringskode
00.000
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Vestfjordveien 46
3142 VESTSKOGEN
Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    Daglig leder eller styrets leder hver for seg.
  • signatur
    Rita Lorentzen
  • signatur
    Sturla Hamnes
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 3. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier HAMLOREN AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HAMLOREN AS?
Organisasjonsnummeret til HAMLOREN AS er 938020612.
Hvor holder HAMLOREN AS til?
HAMLOREN AS holder til i Vestfjordveien 46, 3142 VESTSKOGEN.
Hvem er daglig leder i HAMLOREN AS?
Daglig leder i HAMLOREN AS er Rita Lorentzen.
Når ble HAMLOREN AS stiftet?
HAMLOREN AS ble stiftet 2026.