HAMMERØFISK AS
831651652|AksjeselskapAKTIV|MOLDE
Omsetning (2025)
7k
Årsresultat
-19k
Eiendeler
-
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til HAMMERØFISK AS?
- Organisasjonsnummeret til HAMMERØFISK AS er 831651652.
- Hvor holder HAMMERØFISK AS til?
- HAMMERØFISK AS holder til i Storgata 11, 6413 MOLDE.
- Hva er omsetningen til HAMMERØFISK AS?
- HAMMERØFISK AS hadde en omsetning på 6 797 NOK i 2025.
- Går HAMMERØFISK AS med overskudd?
- Nei, HAMMERØFISK AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 18 570 NOK i 2025.
- Hvor stor er HAMMERØFISK AS?
- Etter omsetning er HAMMERØFISK AS nr. 3 142 av 3 195 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble HAMMERØFISK AS stiftet?
- HAMMERØFISK AS ble stiftet 2023.
