COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 989 215 175GJERDRUM

HANS ASK HOLDING AS

Stiftet 2005
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-2.0 mill kr
Negativt resultat
Eiendeler
11.7 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

HANS ASK HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i GJERDRUM med organisasjonsnummer 989215175. Selskapet ble stiftet i 2005.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
45,9 %
Egenkapitalen utgjorde 45,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av HANS ASK HOLDING AS

I 2025 hadde HANS ASK HOLDING AS et negativt driftsresultat på 64 514 kr, et årsresultat på −2 043 120 kr. Selskapets totale eiendeler var 11 663 996 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 5 356 463 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 3 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2020 med 4 509 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 54 % av eiendelene finansiert med gjeld (6 307 533 kr), og egenkapitalen var 5 356 463 kr.

Selskapet ledes av Hans Kristian Ask som daglig leder, Hans Kristian Ask som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i HANS ASK HOLDING AS.

De største eierne i HANS ASK HOLDING AS er Hans Kristian Ask (84,7 %), Kari Helene Braate Ask (15,3 %).

HANS ASK HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 28. februar 2006, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
989215175
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
28. februar 2006
Stiftelsesdato
7. november 2005
Næringskode
49.410
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Nannestadveien
2022 GJERDRUM
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten HANS ASK HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−64 514 NOK
Årsresultat
−2 043 120 NOK
Sum eiendeler
11 663 996 NOK
Sum egenkapital
5 356 463 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Hans Kristian Ask
  • signatur
    Hans Kristian Ask
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 29. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier HANS ASK HOLDING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål5 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HANS ASK HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til HANS ASK HOLDING AS er 989215175.
Hvor holder HANS ASK HOLDING AS til?
HANS ASK HOLDING AS holder til i Nannestadveien, 2022 GJERDRUM.
Hvem er daglig leder i HANS ASK HOLDING AS?
Daglig leder i HANS ASK HOLDING AS er Hans Kristian Ask.
Går HANS ASK HOLDING AS med overskudd?
Nei, HANS ASK HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 2,0 millioner NOK i 2025.
Når ble HANS ASK HOLDING AS stiftet?
HANS ASK HOLDING AS ble stiftet 2005.