AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 969 114 003SKJÅK
HANS SÆTHER
HANS SÆTHER er et enkeltpersonforetak registrert i SKJÅK med organisasjonsnummer 969114003.
Analyse av HANS SÆTHER
HANS SÆTHER er registrert i Enhetsregisteret 20. februar 1995.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 969114003
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 20. februar 1995
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 70.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Nørdre Dalain 67
2690 SKJÅK
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier HANS SÆTHER?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til HANS SÆTHER?
- Organisasjonsnummeret til HANS SÆTHER er 969114003.
- Hvor holder HANS SÆTHER til?
- HANS SÆTHER holder til i Nørdre Dalain 67, 2690 SKJÅK.
