HARJON AS

930224650AksjeselskapAKTIVTORANGSVÅG
Omsetning (2025)
94.0 mill
Årsresultat
33.7 mill
Eiendeler
177.7 mill
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til HARJON AS?
Organisasjonsnummeret til HARJON AS er 930224650.
Hvor holder HARJON AS til?
HARJON AS holder til i Melingsåsen 77, 5384 TORANGSVÅG.
Hvem er daglig leder i HARJON AS?
Daglig leder i HARJON AS er Karl-Oskar Njåstad.
Hva er omsetningen til HARJON AS?
HARJON AS hadde en omsetning på 94,0 millioner NOK i 2025.
Går HARJON AS med overskudd?
Ja, HARJON AS hadde et positivt årsresultat på 33,7 millioner NOK i 2025.
Hvor stor er HARJON AS?
Etter omsetning er HARJON AS nr. 356 av 3 195 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble HARJON AS stiftet?
HARJON AS ble stiftet 2022.

Lignende bedrifter