COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 980 785 688KRAGERØ

HASLUMKILEN HAVN VELFORENING

Stiftet 1997

HASLUMKILEN HAVN VELFORENING er et forening/lag/innretning registrert i KRAGERØ med organisasjonsnummer 980785688. Selskapet ble stiftet i 1997.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av HASLUMKILEN HAVN VELFORENING

Selskapet ledes av Bjørn Johnsen som styreleder. Totalt er det registrert 7 roller i HASLUMKILEN HAVN VELFORENING.

HASLUMKILEN HAVN VELFORENING er registrert i Enhetsregisteret 20. oktober 1999.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
980785688
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
20. oktober 1999
Stiftelsesdato
1. mai 1997
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Kragerø Økonomiservice AS, Rådhusgata 2B
3770 KRAGERØ
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HASLUMKILEN HAVN VELFORENING?
Organisasjonsnummeret til HASLUMKILEN HAVN VELFORENING er 980785688.
Hvor holder HASLUMKILEN HAVN VELFORENING til?
HASLUMKILEN HAVN VELFORENING holder til i c/o Kragerø Økonomiservice AS, Rådhusgata 2B, 3770 KRAGERØ.
Når ble HASLUMKILEN HAVN VELFORENING stiftet?
HASLUMKILEN HAVN VELFORENING ble stiftet 1997.