HAVYARD PRODUCTION AS
HAVYARD PRODUCTION AS er et aksjeselskap registrert i LEIRVIK I SOGN med organisasjonsnummer 934921208. Selskapet ble stiftet i 2025.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Driftsmargin
- 4,6 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 2,3 %, altså 2,3 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 0,6 %
- Egenkapitalen utgjorde 0,6 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 4 personer
- COMPIDEX finner 4 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av HAVYARD PRODUCTION AS
I 2025 hadde HAVYARD PRODUCTION AS en omsetning på 9 610 450 kr, et driftsresultat på 441 852 kr, et årsresultat på 358 332 kr. Selskapets totale eiendeler var 5 240 477 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 30 000 kr.
Målt i omsetning for 2025 er HAVYARD PRODUCTION AS nr. 54 797 av 288 887 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 138 av 284 innen næringsgruppe 30 (tosifret NACE-kode), nr. 12 av 74 i Hyllestad. Det plasserer selskapet blant de 19 % største i Norge.
Ved utgangen av 2025 var 99 % av eiendelene finansiert med gjeld (5 210 478 kr), og egenkapitalen var 30 000 kr.
HAVYARD PRODUCTION AS har 39 ansatte.
Selskapet ledes av Tor Leif Mongstad som daglig leder, Engin Oktay som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i HAVYARD PRODUCTION AS.
De største eierne i HAVYARD PRODUCTION AS er HAVYARD LEIRVIK HOLDING AS (100 %).
HAVYARD PRODUCTION AS er registrert i Enhetsregisteret 17. mai 2025, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 934921208
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 17. mai 2025
- Stiftelsesdato
- 28. februar 2025
- Næringskode
- 30.110
- Antall ansatte
- 39
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten HAVYARD PRODUCTION AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 9 610 450 NOK
- Driftsresultat
- 441 852 NOK
- Årsresultat
- 358 332 NOK
- Sum eiendeler
- 5 240 477 NOK
- Sum egenkapital
- 30 000 NOK
- Ansatte
- 39
Sammenlignet med bransjen
Nr. 138 av 284 selskaper i næringsgruppe 30 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturTor Leif Mongstad
- signaturEngin Oktay
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier HAVYARD PRODUCTION AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål8 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til HAVYARD PRODUCTION AS?
- Organisasjonsnummeret til HAVYARD PRODUCTION AS er 934921208.
- Hvor holder HAVYARD PRODUCTION AS til?
- HAVYARD PRODUCTION AS holder til i Bøfjordvegen 260, 6953 LEIRVIK I SOGN.
- Hvem er daglig leder i HAVYARD PRODUCTION AS?
- Daglig leder i HAVYARD PRODUCTION AS er Tor Leif Mongstad.
- Hva er omsetningen til HAVYARD PRODUCTION AS?
- HAVYARD PRODUCTION AS hadde en omsetning på 9,6 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har HAVYARD PRODUCTION AS?
- HAVYARD PRODUCTION AS har 39 ansatte.
- Går HAVYARD PRODUCTION AS med overskudd?
- Ja, HAVYARD PRODUCTION AS hadde et positivt årsresultat på 358 332 NOK i 2025.
- Hvor stor er HAVYARD PRODUCTION AS?
- Etter omsetning er HAVYARD PRODUCTION AS nr. 138 av 284 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble HAVYARD PRODUCTION AS stiftet?
- HAVYARD PRODUCTION AS ble stiftet 2025.
