AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 938 261 962OSLO
HAXLY AS
Stiftet 2026
HAXLY AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 938261962. Selskapet ble stiftet i 2026.
Analyse av HAXLY AS
Selskapet ledes av Jørn Herbrand Dølving som styreleder. Totalt er det registrert 1 roller i HAXLY AS.
HAXLY AS er registrert i Enhetsregisteret 14. august 2026, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 938261962
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 14. august 2026
- Stiftelsesdato
- 30. juli 2026
- Næringskode
- 46.860
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
c/o MerVerdi AS, Munkerudtunet 10
1164 OSLO
Norge
Kontakt
Signaturrett
- signaturJørn Herbrand Dølving
- signaturJørn Herbrand Dølving
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 5. oktober 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier HAXLY AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til HAXLY AS?
- Organisasjonsnummeret til HAXLY AS er 938261962.
- Hvor holder HAXLY AS til?
- HAXLY AS holder til i c/o MerVerdi AS, Munkerudtunet 10, 1164 OSLO.
- Når ble HAXLY AS stiftet?
- HAXLY AS ble stiftet 2026.
