COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 928 989 828SKJEBERG

HEDDA MORTENSEN

HEDDA MORTENSEN er et enkeltpersonforetak registrert i SKJEBERG med organisasjonsnummer 928989828.

Analyse av HEDDA MORTENSEN

HEDDA MORTENSEN er registrert i Enhetsregisteret 26. mars 2022.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
928989828
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
26. mars 2022
Stiftelsesdato
-
Næringskode
90.201
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Ullerøyveien 208
1747 SKJEBERG
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier HEDDA MORTENSEN?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HEDDA MORTENSEN?
Organisasjonsnummeret til HEDDA MORTENSEN er 928989828.
Hvor holder HEDDA MORTENSEN til?
HEDDA MORTENSEN holder til i Ullerøyveien 208, 1747 SKJEBERG.