COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 917 639 515OSLO

HEGN FRISØR AS

Stiftet 20169 ansatte
Driftsinntekter selskap 2025
11.6 mill kr
↗ 7,3 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
731k kr
Positivt resultat
Eiendeler
4.3 mill kr
Totalkapital
Ansatte
9
Nr. 192 av 5 114 i bransjen

HEGN FRISØR AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 917639515. Selskapet ble stiftet i 2016.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
7,3 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 3,6 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
8,2 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 2,5 %, altså 5,7 prosentpoeng lavere enn selskapet.
Egenkapitalandel
35,1 %
Egenkapitalen utgjorde 35,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av HEGN FRISØR AS

I 2025 hadde HEGN FRISØR AS en omsetning på 11 556 872 kr, et driftsresultat på 942 692 kr, et årsresultat på 730 915 kr. Selskapets totale eiendeler var 4 347 976 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 1 525 470 kr.

Målt i omsetning for 2025 er HEGN FRISØR AS nr. 48 442 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 192 av 5 114 innen næringsgruppe 96 (tosifret NACE-kode), nr. 10 410 av 50 676 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 17 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 7 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2025 med 730 915 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 65 % av eiendelene finansiert med gjeld (2 822 506 kr), og egenkapitalen var 1 525 470 kr.

HEGN FRISØR AS har 9 ansatte.

Selskapet ledes av Henriette Benedicte Blichfeldt som daglig leder, Henriette Benedicte Blichfeldt som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i HEGN FRISØR AS.

De største eierne i HEGN FRISØR AS er Henriette Benedicte Blichfeldt (100 %).

HEGN FRISØR AS er registrert i Enhetsregisteret 30. august 2016, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
917639515
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
30. august 2016
Stiftelsesdato
5. august 2016
Næringskode
96.210
Antall ansatte
9

Forretningsadresse

Henrik Ibsens gate 90
0255 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten HEGN FRISØR AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
11 556 872 NOK
Driftsresultat
942 692 NOK
Årsresultat
730 915 NOK
Sum eiendeler
4 347 976 NOK
Sum egenkapital
1 525 470 NOK
Ansatte
9
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+7,3 %+3,7 %
Driftsmargin+8,2 %+2,5 %

Nr. 192 av 5 114 selskaper i næringsgruppe 96 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene eller daglig leder alene.
  • signatur
    Henriette Benedicte Blichfeldt
  • signatur
    Henriette Benedicte Blichfeldt
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 19. juni 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier HEGN FRISØR AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål8 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HEGN FRISØR AS?
Organisasjonsnummeret til HEGN FRISØR AS er 917639515.
Hvor holder HEGN FRISØR AS til?
HEGN FRISØR AS holder til i Henrik Ibsens gate 90, 0255 OSLO.
Hvem er daglig leder i HEGN FRISØR AS?
Daglig leder i HEGN FRISØR AS er Henriette Benedicte Blichfeldt.
Hva er omsetningen til HEGN FRISØR AS?
HEGN FRISØR AS hadde en omsetning på 11,6 millioner NOK i 2025.
Hvor mange ansatte har HEGN FRISØR AS?
HEGN FRISØR AS har 9 ansatte.
Går HEGN FRISØR AS med overskudd?
Ja, HEGN FRISØR AS hadde et positivt årsresultat på 730 915 NOK i 2025.
Hvor stor er HEGN FRISØR AS?
Etter omsetning er HEGN FRISØR AS nr. 192 av 5 114 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble HEGN FRISØR AS stiftet?
HEGN FRISØR AS ble stiftet 2016.