HK AGENTUR OG TJENESTER AS
HK AGENTUR OG TJENESTER AS er et aksjeselskap registrert i GRATANGEN med organisasjonsnummer 937325711. Selskapet ble stiftet i 2026.
Analyse av HK AGENTUR OG TJENESTER AS
Selskapet ledes av Håvar Jarl Kampen som daglig leder, Håvar Jarl Kampen som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i HK AGENTUR OG TJENESTER AS.
HK AGENTUR OG TJENESTER AS er registrert i Enhetsregisteret 10. mars 2026, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 937325711
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 10. mars 2026
- Stiftelsesdato
- 23. februar 2026
- Næringskode
- 46.180
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturHåvar Jarl Kampen
- signaturHåvar Jarl Kampen
- signaturHåvar Jarl Kampen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier HK AGENTUR OG TJENESTER AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til HK AGENTUR OG TJENESTER AS?
- Organisasjonsnummeret til HK AGENTUR OG TJENESTER AS er 937325711.
- Hvor holder HK AGENTUR OG TJENESTER AS til?
- HK AGENTUR OG TJENESTER AS holder til i Foldvikveien 240, 9470 GRATANGEN.
- Hvem er daglig leder i HK AGENTUR OG TJENESTER AS?
- Daglig leder i HK AGENTUR OG TJENESTER AS er Håvar Jarl Kampen.
- Når ble HK AGENTUR OG TJENESTER AS stiftet?
- HK AGENTUR OG TJENESTER AS ble stiftet 2026.
