HOLMSTRANDA AS
HOLMSTRANDA AS er et aksjeselskap registrert i BJERKA med organisasjonsnummer 812411802. Selskapet ble stiftet i 2013.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −22,1 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 24,9 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- −5,2 %
- Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 4 %, altså 9,2 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 65,4 %
- Egenkapitalen utgjorde 65,4 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av HOLMSTRANDA AS
I 2025 hadde HOLMSTRANDA AS en omsetning på 261 020 kr, et negativt driftsresultat på 13 448 kr, et årsresultat på −17 166 kr. Selskapets totale eiendeler var 271 233 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 177 404 kr.
Omsetningen har økt med 605 % fra 37 000 kr i 2016 til 261 020 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er HOLMSTRANDA AS nr. 217 631 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 16 499 av 18 989 innen næringsgruppe 43 (tosifret NACE-kode), nr. 108 av 141 i Hemnes. Det plasserer selskapet blant de 76 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 4 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2024 med 118 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 35 % av eiendelene finansiert med gjeld (93 829 kr), og egenkapitalen var 177 404 kr.
Selskapet ledes av Jan Arnold Holmstrand som styreleder. Totalt er det registrert 1 roller i HOLMSTRANDA AS.
De største eierne i HOLMSTRANDA AS er Jan Arnold Holmstrand (100 %).
HOLMSTRANDA AS er registrert i Enhetsregisteret 9. september 2013, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 812411802
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 9. september 2013
- Stiftelsesdato
- 1. august 2013
- Næringskode
- 43.120
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten HOLMSTRANDA AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 261 020 NOK
- Driftsresultat
- −13 448 NOK
- Årsresultat
- −17 166 NOK
- Sum eiendeler
- 271 233 NOK
- Sum egenkapital
- 177 404 NOK
- Ansatte
- 0
Sammenlignet med bransjen
Nr. 16 499 av 18 989 selskaper i næringsgruppe 43 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturJan Arnold Holmstrand
- signaturJan Arnold Holmstrand
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier HOLMSTRANDA AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til HOLMSTRANDA AS?
- Organisasjonsnummeret til HOLMSTRANDA AS er 812411802.
- Hvor holder HOLMSTRANDA AS til?
- HOLMSTRANDA AS holder til i Bjerkaliveien 37, 8643 BJERKA.
- Hva er omsetningen til HOLMSTRANDA AS?
- HOLMSTRANDA AS hadde en omsetning på 261 020 NOK i 2025.
- Går HOLMSTRANDA AS med overskudd?
- Nei, HOLMSTRANDA AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 17 166 NOK i 2025.
- Hvor stor er HOLMSTRANDA AS?
- Etter omsetning er HOLMSTRANDA AS nr. 16 499 av 18 989 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble HOLMSTRANDA AS stiftet?
- HOLMSTRANDA AS ble stiftet 2013.
