HONTZ TECH AS

930190853AksjeselskapAKTIVTRONDHEIM
Omsetning (2025)
138k
Årsresultat
61k
Eiendeler
1.0 mill
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til HONTZ TECH AS?
Organisasjonsnummeret til HONTZ TECH AS er 930190853.
Hvor holder HONTZ TECH AS til?
HONTZ TECH AS holder til i c/o Håkon Hesselberg Hålu, Hontz Tech AS, Øvre Møllenberg gate 8, 7014 TRONDHEIM.
Hvem er daglig leder i HONTZ TECH AS?
Daglig leder i HONTZ TECH AS er Håkon Hesselberg Hålu.
Hva er omsetningen til HONTZ TECH AS?
HONTZ TECH AS hadde en omsetning på 138 428 NOK i 2025.
Går HONTZ TECH AS med overskudd?
Ja, HONTZ TECH AS hadde et positivt årsresultat på 61 141 NOK i 2025.
Hvor stor er HONTZ TECH AS?
Etter omsetning er HONTZ TECH AS nr. 8 133 av 11 421 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble HONTZ TECH AS stiftet?
HONTZ TECH AS ble stiftet 2022.

Lignende bedrifter