HUMLEBLOM BORETTSLAG
HUMLEBLOM BORETTSLAG er et borettslag registrert i OSLO med organisasjonsnummer 834199742. Selskapet ble stiftet i 2024.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 5 personer
- COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av HUMLEBLOM BORETTSLAG
Selskapet ledes av Eseosa Elsie Ogoleh som styreleder. Totalt er det registrert 8 roller i HUMLEBLOM BORETTSLAG.
HUMLEBLOM BORETTSLAG er registrert i Enhetsregisteret 2. oktober 2024, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 834199742
- Selskapsform
- Borettslag
- Registreringsdato
- 2. oktober 2024
- Stiftelsesdato
- 11. september 2024
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturStyrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
- signaturEseosa Elsie Ogoleh
- signaturKatrine Borge
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier HUMLEBLOM BORETTSLAG?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til HUMLEBLOM BORETTSLAG?
- Organisasjonsnummeret til HUMLEBLOM BORETTSLAG er 834199742.
- Hvor holder HUMLEBLOM BORETTSLAG til?
- HUMLEBLOM BORETTSLAG holder til i Standardveien 1, 0581 OSLO.
- Når ble HUMLEBLOM BORETTSLAG stiftet?
- HUMLEBLOM BORETTSLAG ble stiftet 2024.
