HUNTING INVEST AS
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for HUNTING INVEST AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2016–2025. Se også roller og eierskap.
Konsernregnskap 2020
Tall for hele konsernet, holdt adskilt fra selskapets eget årsregnskap.
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er HUNTING INVEST AS nr. 37 071 av 287 773 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 142 av 9 851 i sin bransje, nr. 8 248 av 50 469 i Oslo.
Omsetningen økte 725 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 0 %.
Driftsmarginen i 2025 var 92 % — over bransjemedianen (22,1 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 773 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 22 809 190 NOK
- Omløpsmidler
- 153 835 861 NOK
- Sum eiendeler
- 176 645 051 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 450 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- 167 397 707 NOK
- Sum egenkapital
- 167 847 707 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 8 797 344 NOK
- Sum gjeld
- 8 797 344 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16 834 205 NOK+725% | 15 487 274 NOK | 15 650 146 NOK |
| 2024 | 2 040 606 NOK-82% | 763 779 NOK | 6 641 290 NOK |
| 2023 | 11 110 833 NOK+809% | 9 949 717 NOK | 13 413 796 NOK |
| 2022 | 1 222 317 NOK-64% | −51 217 NOK | 2 622 233 NOK |
| 2021 | 3 421 000 NOK | 2 012 000 NOK | 2 146 000 NOK |
| 2020 | - | −688 000 NOK | 115 841 000 NOK |
| 2019 | - | −1 103 000 NOK | 1 056 000 NOK |
| 2018 | - | −478 000 NOK | 8 643 000 NOK |
| 2017 | 0 NOK | −117 000 NOK | 15 344 000 NOK |
| 2016 | 0 NOK | −202 000 NOK | 14 005 000 NOK |
