COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 920 663 311OSLO

HVAM EIENDOM INVEST AS

Stiftet 2018
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
3.6 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
380.9 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

HVAM EIENDOM INVEST AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 920663311. Selskapet ble stiftet i 2018.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
25,7 %
Egenkapitalen utgjorde 25,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av HVAM EIENDOM INVEST AS

I 2025 hadde HVAM EIENDOM INVEST AS et negativt driftsresultat på 121 714 kr, et årsresultat på 3 585 211 kr. Selskapets totale eiendeler var 380 882 525 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 97 784 467 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 3 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2025 med 3 585 211 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 74 % av eiendelene finansiert med gjeld (283 098 058 kr), og egenkapitalen var 97 784 467 kr.

Selskapet ledes av Christer Wennersten som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i HVAM EIENDOM INVEST AS.

De største eierne i HVAM EIENDOM INVEST AS er NJORD PROSJEKT 85 AS (100 %).

HVAM EIENDOM INVEST AS er registrert i Enhetsregisteret 5. april 2018, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
920663311
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
5. april 2018
Stiftelsesdato
15. mars 2018
Næringskode
68.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Njord Eiendomsforvaltning AS, Cort Adelers gate 30
0254 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten HVAM EIENDOM INVEST AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−121 714 NOK
Årsresultat
3 585 211 NOK
Sum eiendeler
380 882 525 NOK
Sum egenkapital
97 784 467 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets medlemmer hver for seg.
  • signatur
    Christer Wennersten
  • signatur
    Christer Wennersten
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 25. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier HVAM EIENDOM INVEST AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til HVAM EIENDOM INVEST AS?
Organisasjonsnummeret til HVAM EIENDOM INVEST AS er 920663311.
Hvor holder HVAM EIENDOM INVEST AS til?
HVAM EIENDOM INVEST AS holder til i c/o Njord Eiendomsforvaltning AS, Cort Adelers gate 30, 0254 OSLO.
Går HVAM EIENDOM INVEST AS med overskudd?
Ja, HVAM EIENDOM INVEST AS hadde et positivt årsresultat på 3,6 millioner NOK i 2025.
Når ble HVAM EIENDOM INVEST AS stiftet?
HVAM EIENDOM INVEST AS ble stiftet 2018.