ICE CREAM AS
918562621|AksjeselskapAKTIV|STRØMMEN
Omsetning (2025)
-
Årsresultat
-25k
Eiendeler
678k
Ansatte
0
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til ICE CREAM AS?
- Organisasjonsnummeret til ICE CREAM AS er 918562621.
- Hvor holder ICE CREAM AS til?
- ICE CREAM AS holder til i Jørgen Robsruds veg 23, 2010 STRØMMEN.
- Går ICE CREAM AS med overskudd?
- Nei, ICE CREAM AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 25 000 NOK i 2025.
- Hvor stor er ICE CREAM AS?
- Etter omsetning er ICE CREAM AS nr. 10 343 av 12 665 selskaper i sin bransje i Norge (2022).
- Når ble ICE CREAM AS stiftet?
- ICE CREAM AS ble stiftet 2017.
