COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 983 805 531SKIEN

IF SKIDAR

Stiftet 1916

IF SKIDAR er et forening/lag/innretning registrert i SKIEN med organisasjonsnummer 983805531. Selskapet ble stiftet i 1916.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
6 personer
COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av IF SKIDAR

Selskapet ledes av Tor Arnesen som daglig leder, Erik Bernhard Skau som styreleder. Totalt er det registrert 7 roller i IF SKIDAR.

IF SKIDAR er registrert i Enhetsregisteret 16. oktober 2001.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
983805531
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
16. oktober 2001
Stiftelsesdato
1. september 1916
Næringskode
93.120
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Skauenvegen 5
3746 SKIEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier IF SKIDAR?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til IF SKIDAR?
Organisasjonsnummeret til IF SKIDAR er 983805531.
Hvor holder IF SKIDAR til?
IF SKIDAR holder til i Skauenvegen 5, 3746 SKIEN.
Hvem er daglig leder i IF SKIDAR?
Daglig leder i IF SKIDAR er Tor Arnesen.
Når ble IF SKIDAR stiftet?
IF SKIDAR ble stiftet 1916.