COMPIDEXCOMPIDEX
Ny AI søkVanlig søk
EiereBransjerKommunerKonkurser
  1. Hjem
  2. Informasjon og kommunikasjon
  3. IGNITE PROCUREMENT AS

IGNITE PROCUREMENT AS

818464142|AksjeselskapAKTIV|OSLO
Nettside
Omsetning (2025)
55.8 mill
Årsresultat
-21.2 mill
Eiendeler
91.8 mill
Ansatte
37
OversiktØkonomiRoller8Eiere og nettverkLokasjoner1JuridiskHistorikk
Norges smarteste selskapsdata, samlet på ett sted.
AksjonærregisteretBransjerKommunerKonkurserBedriftavtaleOm
© 2026 Fremvekst
PersonvernVilkår

Juridisk informasjon for IGNITE PROCUREMENT AS, inkludert registerstatus, signaturrett, prokura, kunngjøringer og navnehistorikk hentet fra Brønnøysundregistrene. Se også roller og eierskap.

Registerstatus og kontakt

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
MVA og registreringer
MVA-status: Registrert
MVA registrert: 1. mars 2017
Foretaksregisteret: Ja
Frivillighetsregisteret: Nei
Kontakt og referanser
47879300
[email protected]
Sekundær næringskode: Ikke registrert

Datakvalitet

BRREG hoveddata
13. august 2026
Roller
13. august 2026
Signatur og prokura
13. august 2026
Finans og eierskap
3. september 2026

Offisielle kunngjøringer

  • Frittstående tegningsretter
    -
    Kilde
  • Vedtektsdato
    -
    Kilde
  • Fullmakt kapitalforhøyelse
    -
    Kilde
  • Styre
    -
    Kilde
  • Styre
    -
    Kilde
  • Styre
    17. juli 2026
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    26. mai 2026
    Kilde
  • Styre
    30. april 2026
    Kilde
  • Revisor
    26. november 2025
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    7. juli 2025
    Kilde
  • Forretningsadresse
    30. oktober 2024
    Kilde
  • Godkjente årsregnskap
    1. august 2024
    Kilde

Eierendringer

Ingen eierendringer registrert ennå.

Signaturrett

Signatur

Daglig leder alene. Styrets leder alene.

Signatur
Sigbjørn Nome (DAGL)

Daglig leder

Signatur
Børge Høyvik Langedal (LEDE)

Styrets leder

Signatur
Øystein Wikan (MEDL)

Styremedlem

Signatur
Magnus Sørensen Ullereng (MEDL)

Styremedlem

Signatur
Torunn Ølnes (MEDL)

Styremedlem

Signatur
Katherine Barrios (MEDL)

Styremedlem

Signatur
Børge Høyvik Langedal, Torunn Ølnes, Øystein Wikan, Katherine Barrios, Magnus Sørensen Ullereng (STYR)

Styret i fellesskap

Signatur
Sigbjørn Nome (R0007)

Daglig leder eller styrets leder hver for seg

Signatur
Børge Høyvik Langedal (R0007)

Daglig leder eller styrets leder hver for seg

Prokura

Prokura

Daglig leder alene. Styrets leder alene.

Prokura
Sigbjørn Nome (R0007)

Daglig leder eller styrets leder hver for seg

Prokura
Børge Høyvik Langedal (R0007)

Daglig leder eller styrets leder hver for seg