COMPIDEX
AKTIVAnsvarlig selskap med solidarisk ansvarOrg.nr. 974 985 489INDERØY

INDERØY PRESSESERVICE ANS

Stiftet 1995

INDERØY PRESSESERVICE ANS er et ansvarlig selskap med solidarisk ansvar registrert i INDERØY med organisasjonsnummer 974985489. Selskapet ble stiftet i 1995.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av INDERØY PRESSESERVICE ANS

INDERØY PRESSESERVICE ANS er registrert i Enhetsregisteret 23. august 1995, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
974985489
Selskapsform
Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar
Registreringsdato
23. august 1995
Stiftelsesdato
1. juli 1995
Næringskode
01.420
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

7670 INDERØY
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier INDERØY PRESSESERVICE ANS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til INDERØY PRESSESERVICE ANS?
Organisasjonsnummeret til INDERØY PRESSESERVICE ANS er 974985489.
Hvor holder INDERØY PRESSESERVICE ANS til?
INDERØY PRESSESERVICE ANS holder til i 7670 INDERØY.
Når ble INDERØY PRESSESERVICE ANS stiftet?
INDERØY PRESSESERVICE ANS ble stiftet 1995.