AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 921 963 092HORNNES
IRSLINGER AS
Stiftet 2018
Driftsinntekter selskap 2025
2.6 mill kr
↗ 11,6 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
78k kr
Positivt resultat
Eiendeler
790k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 452 av 810 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for IRSLINGER AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2019–2025.
Omsetning
2.6 mill kr
Driftsresultat
136k kr
Årsresultat
78k kr
Eiendeler
790k kr
Egenkapital
-136k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er IRSLINGER AS nr. 113 222 av 287 575 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 452 av 810 i sin bransje, nr. 111 av 285 i Evje og Hornnes.
Omsetningen økte 11,6 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 3,8 %.
Driftsmarginen i 2025 var 5,3 % — over bransjemedianen (1,4 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 575 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 309 208 NOK
- Omløpsmidler
- 480 843 NOK
- Sum eiendeler
- 790 051 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- −166 120 NOK
- Sum egenkapital
- −136 120 NOK
- Langsiktig gjeld
- 422 160 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 504 011 NOK
- Sum gjeld
- 926 171 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 562 320 NOK+12% | 135 688 NOK | 77 988 NOK |
| 2024 | 2 295 435 NOK+28% | 97 074 NOK | 16 083 NOK |
| 2023 | 1 786 393 NOK+26% | −178 302 NOK | −222 277 NOK |
| 2022 | 1 415 299 NOK-17% | −51 053 NOK | −53 367 NOK |
| 2021 | 1 702 000 NOK+6% | 260 000 NOK | 181 000 NOK |
| 2020 | 1 603 000 NOK+66% | 8 000 NOK | −22 000 NOK |
| 2019 | 966 000 NOK | 27 000 NOK | 1 000 NOK |
