AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 971 185 716LESJA
JAKOB GROTHE
JAKOB GROTHE er et enkeltpersonforetak registrert i LESJA med organisasjonsnummer 971185716.
Analyse av JAKOB GROTHE
JAKOB GROTHE er registrert i Enhetsregisteret 20. februar 1995, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 971185716
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 20. februar 1995
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 01.190
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kyrkjevegen 23E
2665 LESJA
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier JAKOB GROTHE?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til JAKOB GROTHE?
- Organisasjonsnummeret til JAKOB GROTHE er 971185716.
- Hvor holder JAKOB GROTHE til?
- JAKOB GROTHE holder til i Kyrkjevegen 23E, 2665 LESJA.
