JAKOBSEN CONSULT AS
JAKOBSEN CONSULT AS er et aksjeselskap registrert i SILJAN med organisasjonsnummer 997780787. Selskapet ble stiftet i 2011.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −34,4 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 36,3 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- −64,7 %
- Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 7,5 %, altså 72,2 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 98,7 %
- Egenkapitalen utgjorde 98,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av JAKOBSEN CONSULT AS
I 2025 hadde JAKOBSEN CONSULT AS en omsetning på 106 638 kr, et negativt driftsresultat på 68 961 kr, et årsresultat på 76 580 kr. Selskapets totale eiendeler var 4 758 813 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 4 698 721 kr.
Omsetningen har gått ned med 93 % fra 1 459 000 kr i 2016 til 106 638 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er JAKOBSEN CONSULT AS nr. 242 078 av 288 595 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 9 794 av 12 052 innen næringsgruppe 71 (tosifret NACE-kode), nr. 47 av 60 i Siljan. Det plasserer selskapet blant de 84 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 10 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2018 med 517 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 1 % av eiendelene finansiert med gjeld (60 092 kr), og egenkapitalen var 4 698 721 kr.
Selskapet ledes av Ståle Jakobsen som daglig leder, Ståle Jakobsen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i JAKOBSEN CONSULT AS.
De største eierne i JAKOBSEN CONSULT AS er Ståle Jakobsen (100 %).
JAKOBSEN CONSULT AS er registrert i Enhetsregisteret 3. januar 2012, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 997780787
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 3. januar 2012
- Stiftelsesdato
- 7. desember 2011
- Næringskode
- 71.129
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten JAKOBSEN CONSULT AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 106 638 NOK
- Driftsresultat
- −68 961 NOK
- Årsresultat
- 76 580 NOK
- Sum eiendeler
- 4 758 813 NOK
- Sum egenkapital
- 4 698 721 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 9 794 av 12 052 selskaper i næringsgruppe 71 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturStåle Jakobsen
- signaturStåle Jakobsen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier JAKOBSEN CONSULT AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til JAKOBSEN CONSULT AS?
- Organisasjonsnummeret til JAKOBSEN CONSULT AS er 997780787.
- Hvor holder JAKOBSEN CONSULT AS til?
- JAKOBSEN CONSULT AS holder til i Austadveien 405, 3748 SILJAN.
- Hvem er daglig leder i JAKOBSEN CONSULT AS?
- Daglig leder i JAKOBSEN CONSULT AS er Ståle Jakobsen.
- Hva er omsetningen til JAKOBSEN CONSULT AS?
- JAKOBSEN CONSULT AS hadde en omsetning på 106 638 NOK i 2025.
- Går JAKOBSEN CONSULT AS med overskudd?
- Ja, JAKOBSEN CONSULT AS hadde et positivt årsresultat på 76 580 NOK i 2025.
- Hvor stor er JAKOBSEN CONSULT AS?
- Etter omsetning er JAKOBSEN CONSULT AS nr. 9 794 av 12 052 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble JAKOBSEN CONSULT AS stiftet?
- JAKOBSEN CONSULT AS ble stiftet 2011.
