COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 932 762 625SOKNEDAL

JENS JOAKIM FOSSUM

JENS JOAKIM FOSSUM er et enkeltpersonforetak registrert i SOKNEDAL med organisasjonsnummer 932762625.

Analyse av JENS JOAKIM FOSSUM

JENS JOAKIM FOSSUM er registrert i Enhetsregisteret 4. januar 2024, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
932762625
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
4. januar 2024
Stiftelsesdato
-
Næringskode
01.410
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Kongeveien 55
7288 SOKNEDAL
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier JENS JOAKIM FOSSUM?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til JENS JOAKIM FOSSUM?
Organisasjonsnummeret til JENS JOAKIM FOSSUM er 932762625.
Hvor holder JENS JOAKIM FOSSUM til?
JENS JOAKIM FOSSUM holder til i Kongeveien 55, 7288 SOKNEDAL.