COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 836 146 212ØRJE

JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS

Stiftet 2025
Driftsinntekter selskap 2025
0 kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-13k kr
Negativt resultat
Eiendeler
20k kr
Totalkapital
Ansatte
0

JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS er et aksjeselskap registrert i ØRJE med organisasjonsnummer 836146212. Selskapet ble stiftet i 2025.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
82,1 %
Egenkapitalen utgjorde 82,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS

I 2025 hadde JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 13 212 kr, et årsresultat på −13 207 kr. Selskapets totale eiendeler var 20 463 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 16 793 kr.

Ved utgangen av 2025 var 18 % av eiendelene finansiert med gjeld (3 670 kr), og egenkapitalen var 16 793 kr.

Selskapet ledes av Espen Jensen som daglig leder, Tone Marie Ødegaard Jensen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS.

De største eierne i JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS er ESPEN JENSEN (100 %).

JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS er registrert i Enhetsregisteret 11. september 2025, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
836146212
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
11. september 2025
Stiftelsesdato
5. august 2025
Næringskode
81.100
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Ekornveien 2
1870 ØRJE
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
0 NOK
Driftsresultat
−13 212 NOK
Årsresultat
−13 207 NOK
Sum eiendeler
20 463 NOK
Sum egenkapital
16 793 NOK
Ansatte
0
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets medlemmer hver for seg.
  • signatur
    Espen Jensen
  • signatur
    Tone Marie Ødegaard Jensen
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 15. april 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål5 svar
Hva er organisasjonsnummeret til JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS?
Organisasjonsnummeret til JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS er 836146212.
Hvor holder JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS til?
JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS holder til i Ekornveien 2, 1870 ØRJE.
Hvem er daglig leder i JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS?
Daglig leder i JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS er Espen Jensen.
Går JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS med overskudd?
Nei, JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 13 207 NOK i 2025.
Når ble JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS stiftet?
JENSEN DRIFT & VEDLIKEHOLD AS ble stiftet 2025.