JODAM DRØBAK AS
JODAM DRØBAK AS er et aksjeselskap registrert i DRØBAK med organisasjonsnummer 992266236. Selskapet ble stiftet i 2008.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 1,2 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 3,8 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 4,5 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 1,7 %, altså 2,8 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- −1,7 %
- Egenkapitalen utgjorde −1,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av JODAM DRØBAK AS
I 2025 hadde JODAM DRØBAK AS en omsetning på 11 492 863 kr, et driftsresultat på 515 834 kr, et årsresultat på 337 010 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 683 366 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −45 516 kr.
Omsetningen har økt med 1 % fra 11 391 000 kr i 2016 til 11 492 863 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er JODAM DRØBAK AS nr. 48 635 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 1 564 av 8 182 innen næringsgruppe 56 (tosifret NACE-kode), nr. 121 av 1 032 i Frogn. Det plasserer selskapet blant de 17 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 9 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2021 med 668 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 102 % av eiendelene finansiert med gjeld (2 728 882 kr), og egenkapitalen var −45 516 kr.
JODAM DRØBAK AS har 24 ansatte.
Selskapet ledes av Jan Ole Damsgård som daglig leder, Alf Erik Damsgård som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i JODAM DRØBAK AS.
De største eierne i JODAM DRØBAK AS er JODAM AS (100 %).
JODAM DRØBAK AS er registrert i Enhetsregisteret 4. februar 2008, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 992266236
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 4. februar 2008
- Stiftelsesdato
- 28. januar 2008
- Næringskode
- 56.110
- Antall ansatte
- 24
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten JODAM DRØBAK AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 11 492 863 NOK
- Driftsresultat
- 515 834 NOK
- Årsresultat
- 337 010 NOK
- Sum eiendeler
- 2 683 366 NOK
- Sum egenkapital
- −45 516 NOK
- Ansatte
- 24
Sammenlignet med bransjen
Nr. 1 564 av 8 182 selskaper i næringsgruppe 56 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturDaglig leder alene.
- signaturJan Ole Damsgård
- signaturAlf Erik Damsgård
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier JODAM DRØBAK AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål8 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til JODAM DRØBAK AS?
- Organisasjonsnummeret til JODAM DRØBAK AS er 992266236.
- Hvor holder JODAM DRØBAK AS til?
- JODAM DRØBAK AS holder til i Torget 1, 1440 DRØBAK.
- Hvem er daglig leder i JODAM DRØBAK AS?
- Daglig leder i JODAM DRØBAK AS er Jan Ole Damsgård.
- Hva er omsetningen til JODAM DRØBAK AS?
- JODAM DRØBAK AS hadde en omsetning på 11,5 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har JODAM DRØBAK AS?
- JODAM DRØBAK AS har 24 ansatte.
- Går JODAM DRØBAK AS med overskudd?
- Ja, JODAM DRØBAK AS hadde et positivt årsresultat på 337 010 NOK i 2025.
- Hvor stor er JODAM DRØBAK AS?
- Etter omsetning er JODAM DRØBAK AS nr. 1 564 av 8 182 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble JODAM DRØBAK AS stiftet?
- JODAM DRØBAK AS ble stiftet 2008.
