JUNKERDALEN AS
JUNKERDALEN AS er et aksjeselskap registrert i BODØ med organisasjonsnummer 915496709. Selskapet ble stiftet i 2015.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −1,3 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 3,9 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 16,6 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 18,2 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 19,7 %
- Egenkapitalen utgjorde 19,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av JUNKERDALEN AS
I 2025 hadde JUNKERDALEN AS en omsetning på 3 081 033 kr, et driftsresultat på 509 967 kr, et årsresultat på 164 667 kr. Selskapets totale eiendeler var 8 102 365 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 1 594 564 kr.
Omsetningen har økt med 16 % fra 2 658 000 kr i 2016 til 3 081 033 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er JUNKERDALEN AS nr. 104 028 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 17 899 av 69 944 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 880 av 2 479 i Bodø. Det plasserer selskapet blant de 37 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 6 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2018 med 679 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 80 % av eiendelene finansiert med gjeld (6 507 802 kr), og egenkapitalen var 1 594 564 kr.
Selskapet ledes av Viggo Normann som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i JUNKERDALEN AS.
De største eierne i JUNKERDALEN AS er STADSSALG AS (100 %).
JUNKERDALEN AS er registrert i Enhetsregisteret 8. juni 2015, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 915496709
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 8. juni 2015
- Stiftelsesdato
- 25. februar 2015
- Næringskode
- 68.110
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten JUNKERDALEN AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 3 081 033 NOK
- Driftsresultat
- 509 967 NOK
- Årsresultat
- 164 667 NOK
- Sum eiendeler
- 8 102 365 NOK
- Sum egenkapital
- 1 594 564 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 17 899 av 69 944 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturStig Otto Nilsen
- signaturViggo Normann
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier JUNKERDALEN AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til JUNKERDALEN AS?
- Organisasjonsnummeret til JUNKERDALEN AS er 915496709.
- Hvor holder JUNKERDALEN AS til?
- JUNKERDALEN AS holder til i Olav V gate 100, 8004 BODØ.
- Hva er omsetningen til JUNKERDALEN AS?
- JUNKERDALEN AS hadde en omsetning på 3,1 millioner NOK i 2025.
- Går JUNKERDALEN AS med overskudd?
- Ja, JUNKERDALEN AS hadde et positivt årsresultat på 164 667 NOK i 2025.
- Hvor stor er JUNKERDALEN AS?
- Etter omsetning er JUNKERDALEN AS nr. 17 899 av 69 944 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble JUNKERDALEN AS stiftet?
- JUNKERDALEN AS ble stiftet 2015.
