COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 924 324 651SØNDELED

K. JAKOBSEN HOLDING AS

Stiftet 2019
Driftsinntekter selskap 2025
0 kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-297k kr
Negativt resultat
Eiendeler
2.4 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

K. JAKOBSEN HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i SØNDELED med organisasjonsnummer 924324651. Selskapet ble stiftet i 2019.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
96,2 %
Egenkapitalen utgjorde 96,2 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av K. JAKOBSEN HOLDING AS

I 2025 hadde K. JAKOBSEN HOLDING AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 301 148 kr, et årsresultat på −297 026 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 365 322 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 275 565 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 6 regnskapsår mellom 2020 og 2025. Det beste året var 2020 med 1 921 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 4 % av eiendelene finansiert med gjeld (89 757 kr), og egenkapitalen var 2 275 565 kr.

Selskapet ledes av Karl Jonny Jakobsen som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i K. JAKOBSEN HOLDING AS.

De største eierne i K. JAKOBSEN HOLDING AS er Karl Jonny Jakobsen (100 %).

K. JAKOBSEN HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 2. januar 2020, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
924324651
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
2. januar 2020
Stiftelsesdato
1. oktober 2019
Næringskode
68.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Sørbøveien 170
4990 SØNDELED
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten K. JAKOBSEN HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
0 NOK
Driftsresultat
−301 148 NOK
Årsresultat
−297 026 NOK
Sum eiendeler
2 365 322 NOK
Sum egenkapital
2 275 565 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Karl Jonny Jakobsen
  • signatur
    Karl Jonny Jakobsen
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 1. august 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier K. JAKOBSEN HOLDING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til K. JAKOBSEN HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til K. JAKOBSEN HOLDING AS er 924324651.
Hvor holder K. JAKOBSEN HOLDING AS til?
K. JAKOBSEN HOLDING AS holder til i Sørbøveien 170, 4990 SØNDELED.
Går K. JAKOBSEN HOLDING AS med overskudd?
Nei, K. JAKOBSEN HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 297 026 NOK i 2025.
Når ble K. JAKOBSEN HOLDING AS stiftet?
K. JAKOBSEN HOLDING AS ble stiftet 2019.