COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 911 854 120FROSTA

KJELSÅSEN VEL

Stiftet 2013

KJELSÅSEN VEL er et forening/lag/innretning registrert i FROSTA med organisasjonsnummer 911854120. Selskapet ble stiftet i 2013.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av KJELSÅSEN VEL

Selskapet ledes av Henrik Sanden som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i KJELSÅSEN VEL.

KJELSÅSEN VEL er registrert i Enhetsregisteret 11. mai 2013.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
911854120
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
11. mai 2013
Stiftelsesdato
19. april 2013
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Henrik Sanden, Kjelsåsen 77
7633 FROSTA
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til KJELSÅSEN VEL?
Organisasjonsnummeret til KJELSÅSEN VEL er 911854120.
Hvor holder KJELSÅSEN VEL til?
KJELSÅSEN VEL holder til i c/o Henrik Sanden, Kjelsåsen 77, 7633 FROSTA.
Når ble KJELSÅSEN VEL stiftet?
KJELSÅSEN VEL ble stiftet 2013.