COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 988 348 724OSLO

KJERSTI ØVERBY

KJERSTI ØVERBY er et enkeltpersonforetak registrert i OSLO med organisasjonsnummer 988348724.

Analyse av KJERSTI ØVERBY

KJERSTI ØVERBY er registrert i Enhetsregisteret 18. juni 2005.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
988348724
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
18. juni 2005
Stiftelsesdato
-
Næringskode
73.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Ronny Dahl, Holtegata 2B
0259 OSLO
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier KJERSTI ØVERBY?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til KJERSTI ØVERBY?
Organisasjonsnummeret til KJERSTI ØVERBY er 988348724.
Hvor holder KJERSTI ØVERBY til?
KJERSTI ØVERBY holder til i c/o Ronny Dahl, Holtegata 2B, 0259 OSLO.