COMPIDEX
Slettet

Denne bedriften ble slettet fra Enhetsregisteret 23. mai 2026.

Historiske data vises nedenfor.

SLETTETAksjeselskapOrg.nr. 992 566 817

KJØKKENCOMPAGNIET AS

2 ansatte
Driftsinntekter selskap 2025
20.1 mill kr
↗ 16,6 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
536k kr
Positivt resultat
Eiendeler
2.7 mill kr
Totalkapital
Ansatte
2

KJØKKENCOMPAGNIET AS er et aksjeselskap registrert med organisasjonsnummer 992566817.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
18,9 %
Egenkapitalen utgjorde 18,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av KJØKKENCOMPAGNIET AS

I 2025 hadde KJØKKENCOMPAGNIET AS en omsetning på 20 122 896 kr, et driftsresultat på 636 149 kr, et årsresultat på 536 423 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 671 792 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 504 408 kr.

Omsetningen har økt med 87 % fra 10 760 000 kr i 2016 til 20 122 896 kr i 2025.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 10 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2022 med 748 000 kr i årsresultat.

Antall ansatte har økt fra 1 i 2016 til 2 i 2017.

Ved utgangen av 2025 var 81 % av eiendelene finansiert med gjeld (2 167 384 kr), og egenkapitalen var 504 408 kr.

KJØKKENCOMPAGNIET AS har 2 ansatte.

Selskapet ledes av Kjartan Keech Haaland som daglig leder, Even Langeland Strand Thomsen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i KJØKKENCOMPAGNIET AS.

De største eierne i KJØKKENCOMPAGNIET AS er THOMSEN GRUPPEN AS (80 %), Kjartan Keech Haaland (10 %), Pål Gunnar Kristoffersen (10 %).

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
992566817
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
-
Stiftelsesdato
-
Næringskode
46.640
Antall ansatte
2

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten KJØKKENCOMPAGNIET AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
20 122 896 NOK
Driftsresultat
636 149 NOK
Årsresultat
536 423 NOK
Sum eiendeler
2 671 792 NOK
Sum egenkapital
504 408 NOK
Ansatte
2
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Daglig leder alene eller styrets leder alene.
  • signatur
    Kjartan Keech Haaland
  • signatur
    Even Langeland Strand Thomsen
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 25. mai 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier KJØKKENCOMPAGNIET AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål6 svar
Hva er organisasjonsnummeret til KJØKKENCOMPAGNIET AS?
Organisasjonsnummeret til KJØKKENCOMPAGNIET AS er 992566817.
Hvem er daglig leder i KJØKKENCOMPAGNIET AS?
Daglig leder i KJØKKENCOMPAGNIET AS er Kjartan Keech Haaland.
Hva er omsetningen til KJØKKENCOMPAGNIET AS?
KJØKKENCOMPAGNIET AS hadde en omsetning på 20,1 millioner NOK i 2025.
Hvor mange ansatte har KJØKKENCOMPAGNIET AS?
KJØKKENCOMPAGNIET AS har 2 ansatte.
Går KJØKKENCOMPAGNIET AS med overskudd?
Ja, KJØKKENCOMPAGNIET AS hadde et positivt årsresultat på 536 423 NOK i 2025.
Er KJØKKENCOMPAGNIET AS slettet?
Ja, KJØKKENCOMPAGNIET AS ble slettet fra Enhetsregisteret 23.05.2026.