COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 835 705 692OSLO

KLEBEX AS

Stiftet 2025
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-10k kr
Negativt resultat
Eiendeler
1.1 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

KLEBEX AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 835705692. Selskapet ble stiftet i 2025.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
1,9 %
Egenkapitalen utgjorde 1,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av KLEBEX AS

I 2025 hadde KLEBEX AS et negativt driftsresultat på 10 200 kr, et årsresultat på −10 200 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 069 800 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 19 800 kr.

Ved utgangen av 2025 var 98 % av eiendelene finansiert med gjeld (1 050 000 kr), og egenkapitalen var 19 800 kr.

Selskapet ledes av Morten Klebo Espe som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i KLEBEX AS.

De største eierne i KLEBEX AS er LEIKSTUA AS (100 %).

KLEBEX AS er registrert i Enhetsregisteret 19. juni 2025, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
835705692
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
19. juni 2025
Stiftelsesdato
10. juni 2025
Næringskode
68.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Dagaliveien 34F
0783 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten KLEBEX AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−10 200 NOK
Årsresultat
−10 200 NOK
Sum eiendeler
1 069 800 NOK
Sum egenkapital
19 800 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Morten Klebo Espe
  • signatur
    Morten Klebo Espe
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 10. august 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til KLEBEX AS?
Organisasjonsnummeret til KLEBEX AS er 835705692.
Hvor holder KLEBEX AS til?
KLEBEX AS holder til i Dagaliveien 34F, 0783 OSLO.
Går KLEBEX AS med overskudd?
Nei, KLEBEX AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 10 200 NOK i 2025.
Når ble KLEBEX AS stiftet?
KLEBEX AS ble stiftet 2025.