COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 916 152 817OSLO

KLOSTER HOLDING AS

Stiftet 2015
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Konsern: 385.8 mill kr
Årsresultat
1.0 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
29.5 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

KLOSTER HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 916152817. Selskapet ble stiftet i 2015.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
47,1 %
Egenkapitalen utgjorde 47,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av KLOSTER HOLDING AS

I 2025 hadde KLOSTER HOLDING AS et negativt driftsresultat på 310 079 kr, et årsresultat på 1 026 735 kr. Selskapets totale eiendeler var 29 473 689 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 13 885 944 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2020 med 6 161 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 53 % av eiendelene finansiert med gjeld (15 587 744 kr), og egenkapitalen var 13 885 944 kr.

Selskapet ledes av Christian Kloster som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i KLOSTER HOLDING AS.

De største eierne i KLOSTER HOLDING AS er Christian Kloster (100 %).

KLOSTER HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 2. november 2015, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
916152817
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
2. november 2015
Stiftelsesdato
18. oktober 2015
Næringskode
41.000
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Lørenveien 37
0585 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten KLOSTER HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
−310 079 NOK
Årsresultat
1 026 735 NOK
Sum eiendeler
29 473 689 NOK
Sum egenkapital
13 885 944 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Christian Kloster
  • signatur
    Christian Kloster
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 12. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier KLOSTER HOLDING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til KLOSTER HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til KLOSTER HOLDING AS er 916152817.
Hvor holder KLOSTER HOLDING AS til?
KLOSTER HOLDING AS holder til i Lørenveien 37, 0585 OSLO.
Går KLOSTER HOLDING AS med overskudd?
Ja, KLOSTER HOLDING AS hadde et positivt årsresultat på 1,0 millioner NOK i 2025.
Når ble KLOSTER HOLDING AS stiftet?
KLOSTER HOLDING AS ble stiftet 2015.