AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 970 380 361HOLMESTRAND
KNATTEN HANS OLAV
KNATTEN HANS OLAV er et enkeltpersonforetak registrert i HOLMESTRAND med organisasjonsnummer 970380361.
Analyse av KNATTEN HANS OLAV
KNATTEN HANS OLAV er registrert i Enhetsregisteret 12. mars 1995, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 970380361
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 12. mars 1995
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 01.110
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Korsgårdsveien 10
3089 HOLMESTRAND
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier KNATTEN HANS OLAV?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til KNATTEN HANS OLAV?
- Organisasjonsnummeret til KNATTEN HANS OLAV er 970380361.
- Hvor holder KNATTEN HANS OLAV til?
- KNATTEN HANS OLAV holder til i Korsgårdsveien 10, 3089 HOLMESTRAND.
