KONSVIK HELSELAG
KONSVIK HELSELAG er et forening/lag/innretning registrert i KONSVIKOSEN med organisasjonsnummer 922175268. Selskapet ble stiftet i 1949.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 6 personer
- COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av KONSVIK HELSELAG
Selskapet ledes av Hilde Berit Thomassen Einmo som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i KONSVIK HELSELAG.
KONSVIK HELSELAG er registrert i Enhetsregisteret 6. mai 2019.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 922175268
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 6. mai 2019
- Stiftelsesdato
- 1. mai 1949
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier KONSVIK HELSELAG?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til KONSVIK HELSELAG?
- Organisasjonsnummeret til KONSVIK HELSELAG er 922175268.
- Hvor holder KONSVIK HELSELAG til?
- KONSVIK HELSELAG holder til i c/o Inger- Johanne Malvik, Salaveien 8, 8752 KONSVIKOSEN.
- Når ble KONSVIK HELSELAG stiftet?
- KONSVIK HELSELAG ble stiftet 1949.
