KVELSRUD GÅRD AS
KVELSRUD GÅRD AS er et aksjeselskap registrert i BILLINGSTAD med organisasjonsnummer 990832390. Selskapet ble stiftet i 2007.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −50,1 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 52,7 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- −209,6 %
- Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 244,4 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- −207,7 %
- Egenkapitalen utgjorde −207,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av KVELSRUD GÅRD AS
I 2025 hadde KVELSRUD GÅRD AS en omsetning på 1 361 991 kr, et negativt driftsresultat på 2 854 695 kr, et årsresultat på −5 307 195 kr. Selskapets totale eiendeler var 12 756 479 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −26 490 692 kr.
Omsetningen har økt med 162 % fra 519 000 kr i 2016 til 1 361 991 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er KVELSRUD GÅRD AS nr. 147 360 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 29 260 av 69 944 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 2 630 av 5 642 i Asker. Det plasserer selskapet blant de 52 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med −659 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 308 % av eiendelene finansiert med gjeld (39 247 171 kr), og egenkapitalen var −26 490 692 kr.
Selskapet ledes av Atle Brynestad som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i KVELSRUD GÅRD AS.
De største eierne i KVELSRUD GÅRD AS er 3 NORSKE AS (100 %).
KVELSRUD GÅRD AS er registrert i Enhetsregisteret 7. februar 2007, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 990832390
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 7. februar 2007
- Stiftelsesdato
- 3. januar 2007
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten KVELSRUD GÅRD AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 1 361 991 NOK
- Driftsresultat
- −2 854 695 NOK
- Årsresultat
- −5 307 195 NOK
- Sum eiendeler
- 12 756 479 NOK
- Sum egenkapital
- −26 490 692 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 29 260 av 69 944 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier KVELSRUD GÅRD AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til KVELSRUD GÅRD AS?
- Organisasjonsnummeret til KVELSRUD GÅRD AS er 990832390.
- Hvor holder KVELSRUD GÅRD AS til?
- KVELSRUD GÅRD AS holder til i Pustutveien 18, 1396 BILLINGSTAD.
- Hva er omsetningen til KVELSRUD GÅRD AS?
- KVELSRUD GÅRD AS hadde en omsetning på 1,4 millioner NOK i 2025.
- Går KVELSRUD GÅRD AS med overskudd?
- Nei, KVELSRUD GÅRD AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 5,3 millioner NOK i 2025.
- Hvor stor er KVELSRUD GÅRD AS?
- Etter omsetning er KVELSRUD GÅRD AS nr. 29 260 av 69 944 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble KVELSRUD GÅRD AS stiftet?
- KVELSRUD GÅRD AS ble stiftet 2007.
