AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 919 391 170OSLO
LEBAN HUSSEIN
LEBAN HUSSEIN er et enkeltpersonforetak registrert i OSLO med organisasjonsnummer 919391170.
Analyse av LEBAN HUSSEIN
LEBAN HUSSEIN er registrert i Enhetsregisteret 9. august 2017.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 919391170
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 9. august 2017
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 88.991
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Brinken 2B
0654 OSLO
Norge
Kontakt
Signaturrett
- signaturLeban Mohamud Hussein
- prokuraLeban Mohamud Hussein
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 23. juli 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier LEBAN HUSSEIN?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til LEBAN HUSSEIN?
- Organisasjonsnummeret til LEBAN HUSSEIN er 919391170.
- Hvor holder LEBAN HUSSEIN til?
- LEBAN HUSSEIN holder til i Brinken 2B, 0654 OSLO.
