AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 927 780 445GJØVIK
LEGE ANNA PETTERSEN
LEGE ANNA PETTERSEN er et enkeltpersonforetak registrert i GJØVIK med organisasjonsnummer 927780445.
Analyse av LEGE ANNA PETTERSEN
LEGE ANNA PETTERSEN er registrert i Enhetsregisteret 21. september 2021.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 927780445
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 21. september 2021
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 86.210
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Sommerroenga 28
2816 GJØVIK
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier LEGE ANNA PETTERSEN?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til LEGE ANNA PETTERSEN?
- Organisasjonsnummeret til LEGE ANNA PETTERSEN er 927780445.
- Hvor holder LEGE ANNA PETTERSEN til?
- LEGE ANNA PETTERSEN holder til i Sommerroenga 28, 2816 GJØVIK.
