LEGE HENNING BECKSTRØM AS
LEGE HENNING BECKSTRØM AS er et aksjeselskap registrert i SKIEN med organisasjonsnummer 920553478. Selskapet ble stiftet i 2018.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 0,8 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 2,5 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 26,1 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 7,8 %, altså 18,3 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 73,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 73,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av LEGE HENNING BECKSTRØM AS
I 2025 hadde LEGE HENNING BECKSTRØM AS en omsetning på 4 009 684 kr, et driftsresultat på 1 048 229 kr, et årsresultat på 862 921 kr. Selskapets totale eiendeler var 3 798 150 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 803 325 kr.
Omsetningen har økt med 157 % fra 1 562 000 kr i 2018 til 4 009 684 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er LEGE HENNING BECKSTRØM AS nr. 91 227 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 622 av 8 852 innen næringsgruppe 86 (tosifret NACE-kode), nr. 776 av 2 572 i Skien. Det plasserer selskapet blant de 32 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2022 med 2 008 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 26 % av eiendelene finansiert med gjeld (994 825 kr), og egenkapitalen var 2 803 325 kr.
Selskapet ledes av Henning Beckstrøm som daglig leder, Henning Beckstrøm som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i LEGE HENNING BECKSTRØM AS.
De største eierne i LEGE HENNING BECKSTRØM AS er Henning Beckstrøm (100 %).
LEGE HENNING BECKSTRØM AS er registrert i Enhetsregisteret 7. mars 2018, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 920553478
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 7. mars 2018
- Stiftelsesdato
- 22. februar 2018
- Næringskode
- 86.210
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten LEGE HENNING BECKSTRØM AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 4 009 684 NOK
- Driftsresultat
- 1 048 229 NOK
- Årsresultat
- 862 921 NOK
- Sum eiendeler
- 3 798 150 NOK
- Sum egenkapital
- 2 803 325 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 2 622 av 8 852 selskaper i næringsgruppe 86 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturHenning Beckstrøm
- signaturHenning Beckstrøm
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier LEGE HENNING BECKSTRØM AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til LEGE HENNING BECKSTRØM AS?
- Organisasjonsnummeret til LEGE HENNING BECKSTRØM AS er 920553478.
- Hvor holder LEGE HENNING BECKSTRØM AS til?
- LEGE HENNING BECKSTRØM AS holder til i Infanterivegen 16, 3734 SKIEN.
- Hvem er daglig leder i LEGE HENNING BECKSTRØM AS?
- Daglig leder i LEGE HENNING BECKSTRØM AS er Henning Beckstrøm.
- Hva er omsetningen til LEGE HENNING BECKSTRØM AS?
- LEGE HENNING BECKSTRØM AS hadde en omsetning på 4,0 millioner NOK i 2025.
- Går LEGE HENNING BECKSTRØM AS med overskudd?
- Ja, LEGE HENNING BECKSTRØM AS hadde et positivt årsresultat på 862 921 NOK i 2025.
- Hvor stor er LEGE HENNING BECKSTRØM AS?
- Etter omsetning er LEGE HENNING BECKSTRØM AS nr. 2 622 av 8 852 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble LEGE HENNING BECKSTRØM AS stiftet?
- LEGE HENNING BECKSTRØM AS ble stiftet 2018.
