COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 923 962 662OSLO

LEGE RUBEN WESTLIE

LEGE RUBEN WESTLIE er et enkeltpersonforetak registrert i OSLO med organisasjonsnummer 923962662.

Analyse av LEGE RUBEN WESTLIE

LEGE RUBEN WESTLIE er registrert i Enhetsregisteret 28. november 2019.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
923962662
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
28. november 2019
Stiftelsesdato
-
Næringskode
86.210
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Ruben Baalsrud Westlie, Normannsgata 61
0655 OSLO
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier LEGE RUBEN WESTLIE?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til LEGE RUBEN WESTLIE?
Organisasjonsnummeret til LEGE RUBEN WESTLIE er 923962662.
Hvor holder LEGE RUBEN WESTLIE til?
LEGE RUBEN WESTLIE holder til i c/o Ruben Baalsrud Westlie, Normannsgata 61, 0655 OSLO.