LERAT AS
932207931|AksjeselskapAKTIV|KNARREVIK
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
-65k
Eiendeler
462k
Ansatte
0
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til LERAT AS?
- Organisasjonsnummeret til LERAT AS er 932207931.
- Hvor holder LERAT AS til?
- LERAT AS holder til i Nordre Knappen 86, 5355 KNARREVIK.
- Går LERAT AS med overskudd?
- Nei, LERAT AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 65 000 NOK i 2025.
- Hvor stor er LERAT AS?
- Etter omsetning er LERAT AS nr. 3 328 av 10 096 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
- Når ble LERAT AS stiftet?
- LERAT AS ble stiftet 2023.
