LUNDE OG FLÅBYGD SOKN
LUNDE OG FLÅBYGD SOKN er et den norske kirke registrert i LUNDE med organisasjonsnummer 976991494.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 8 personer
- COMPIDEX finner 8 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av LUNDE OG FLÅBYGD SOKN
Selskapet ledes av Mona Halsvik som daglig leder, Stian Holte som styreleder. Totalt er det registrert 9 roller i LUNDE OG FLÅBYGD SOKN.
LUNDE OG FLÅBYGD SOKN er registrert i Enhetsregisteret 27. januar 1997.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 976991494
- Selskapsform
- Den norske kirke
- Registreringsdato
- 27. januar 1997
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 94.910
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier LUNDE OG FLÅBYGD SOKN?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til LUNDE OG FLÅBYGD SOKN?
- Organisasjonsnummeret til LUNDE OG FLÅBYGD SOKN er 976991494.
- Hvor holder LUNDE OG FLÅBYGD SOKN til?
- LUNDE OG FLÅBYGD SOKN holder til i Lundetunet, Brugata 5, 3825 LUNDE.
- Hvem er daglig leder i LUNDE OG FLÅBYGD SOKN?
- Daglig leder i LUNDE OG FLÅBYGD SOKN er Mona Halsvik.
