LURAMYRVEIEN 21 AS
LURAMYRVEIEN 21 AS er et aksjeselskap registrert i SANDNES med organisasjonsnummer 928027880. Selskapet ble stiftet i 2021.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −5,2 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 7,8 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 32 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 2,8 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 25,1 %
- Egenkapitalen utgjorde 25,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av LURAMYRVEIEN 21 AS
I 2025 hadde LURAMYRVEIEN 21 AS en omsetning på 1 434 272 kr, et driftsresultat på 458 886 kr, et årsresultat på 64 916 kr. Selskapets totale eiendeler var 8 543 277 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 144 971 kr.
Omsetningen har økt med 15 % fra 1 247 000 kr i 2021 til 1 434 272 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er LURAMYRVEIEN 21 AS nr. 144 339 av 287 693 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 28 468 av 69 765 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 2 120 av 4 013 i Sandnes. Det plasserer selskapet blant de 51 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 5 av 5 regnskapsår mellom 2021 og 2025. Det beste året var 2022 med 524 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 75 % av eiendelene finansiert med gjeld (6 398 306 kr), og egenkapitalen var 2 144 971 kr.
Selskapet ledes av Tom Kaare Riis som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i LURAMYRVEIEN 21 AS.
De største eierne i LURAMYRVEIEN 21 AS er RIAL INVEST AS (100 %).
LURAMYRVEIEN 21 AS er registrert i Enhetsregisteret 30. oktober 2021, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 928027880
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 30. oktober 2021
- Stiftelsesdato
- 30. september 2021
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten LURAMYRVEIEN 21 AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 1 434 272 NOK
- Driftsresultat
- 458 886 NOK
- Årsresultat
- 64 916 NOK
- Sum eiendeler
- 8 543 277 NOK
- Sum egenkapital
- 2 144 971 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 28 468 av 69 765 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturTom Kaare Riis
- signaturTom Kaare Riis
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier LURAMYRVEIEN 21 AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til LURAMYRVEIEN 21 AS?
- Organisasjonsnummeret til LURAMYRVEIEN 21 AS er 928027880.
- Hvor holder LURAMYRVEIEN 21 AS til?
- LURAMYRVEIEN 21 AS holder til i Luramyrveien 21, 4313 SANDNES.
- Hva er omsetningen til LURAMYRVEIEN 21 AS?
- LURAMYRVEIEN 21 AS hadde en omsetning på 1,4 millioner NOK i 2025.
- Går LURAMYRVEIEN 21 AS med overskudd?
- Ja, LURAMYRVEIEN 21 AS hadde et positivt årsresultat på 64 916 NOK i 2025.
- Hvor stor er LURAMYRVEIEN 21 AS?
- Etter omsetning er LURAMYRVEIEN 21 AS nr. 28 468 av 69 765 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble LURAMYRVEIEN 21 AS stiftet?
- LURAMYRVEIEN 21 AS ble stiftet 2021.
